LATARKI

Solidne latarki do ręki z zasięgiem do 300m zapakowane w eleganckie pudełka, latarki do broni, latarki breloczki, czołówki o dużej mocy, szperacze, lampki turystyczne i wiele innych. Ten dział podzielony jest na cztery grupy - latarki czołowe, latarki do ręki, latarki ładowalne oraz lampki kempingowe, turystyczne. Latarki znanych i renomowanych ...

Solidne latarki do ręki z zasięgiem do 300m zapakowane w eleganckie pudełka, latarki do broni, latarki breloczki, czołówki o dużej mocy, szperacze, lampki turystyczne i wiele innych. Ten dział podzielony jest na cztery grupy - latarki czołowe, latarki do ręki, latarki ładowalne oraz lampki kempingowe, turystyczne. Latarki znanych i renomowanych firm takich jak falcone eye, mactronic, olight, petzl, nebo. W tym dziale każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy latarki ręczne które zmieszczą się w kieszeni, oraz duże szperacze, latarki czołowe - które posiadają dodatkowe opcje takie jak czerwone, zielone światło, włączanie za pomocą czujnika ruchu. Są tu także latarki do broni z nakładkami w różnych kolorach. Latarki z ładowarkami w zestawie o niskim zużyciu energii i dużym zasięgu. 

Więcej

LATARKI Jest 74 produktów.

Podkategorie

  • LATARKI CZOŁOWE

    Latarki czołowe, czołówki - to bardzo praktyczne narzędzie, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest źródło światła i wolne ręce: ogród, warsztat, turystyka, biwakowanie, oraz niemal każda aktywność outdoorowa. Główną cechą i zaletą tych latarek jest możliwość noszenia ich na głowie, dzięki czemu strumień światła kierowany jest tam gdzie wzrok. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór czołówek renomowanych producentów.

  • LATARKI RĘCZNE
  • LATARKI AKUMULATOROWE
  • LAMPY KEMPINGOWE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów