PLECAKI I TORBY

Jeden z najbardziej cenionych działów przez naszych klientów. Znajdują się tutaj plecaki janysport - plecak janysport jest bardzo mocny, wykonany w Polsce, idealnie nadaje się dla żołnierzy, harcerzy i innych militarystów . Oryginalny plecak wojskowy janysport grot to bardzo dobry plecak patrolowy na 2-3 dniowy wypad. W dziale plecaków do 30 lit...

Jeden z najbardziej cenionych działów przez naszych klientów. Znajdują się tutaj plecaki janysport - plecak janysport jest bardzo mocny, wykonany w Polsce, idealnie nadaje się dla żołnierzy, harcerzy i innych militarystów . Oryginalny plecak wojskowy janysport grot to bardzo dobry plecak patrolowy na 2-3 dniowy wypad. W dziale plecaków do 30 litrów znajdują się również plecaki helikon oraz texar. Plecaki assault cieszą się zainteresowaniem głównie ze względu na dużą ilość kieszeni, pojemność oraz jakość. Plecaki duże to głównie oryginalne zasobnik piechoty górskiej - duże plecaki wojskowe o pojemności 80 litrów oraz zasobniki desantowca - solidne duże plecaki z zewnętrznym stelażem oraz liną desantową z dwoma karabinkami w zestawie. W zakłace torby znajdują się torby biodrowe, tak zwane nerki helikon, texar oraz camo. Nerki są praktyczne zarówno w użytkowaniu na co dzień, jak również w dzialaniach taktycznych, można w nich przechowywać wiele niezbędnego sprzętu który chcemy aby znajdował się zawsze pod ręką.

Więcej

PLECAKI I TORBY Jest 82 produktów.

Podkategorie

 • PLECAKI DO 30L

  Plecaki taktyczne o pojemności do 30 litrów - tzw. jednodniowe. Wzorowane na plecakach wojskowych. Używane do przenoszenia najpotrzebniejszego oporządzenia. Idealne na jednodniowe wypady w teren. Plecaki taktyczne, plecaki wojskowe, oraz plecaki turystyczne. Sprawdzą się w każdych warunkach.

 • PLECAKI POWYŻEJ 30L

  Plecaki o większej pojemności. Idealne na kilkudniowe wypady w teren. Plecaki taktyczne, plecaki patrolowe, plecaki wojskowe, i plecaki turystyczne - pojemne i funkcjonalne.

 • TORBY BIODROWE

  Lekkie torby biodrowe - nerki - idealne do przenoszenia najpotrzebniejszych rzeczy. Nerki taktyczne idealnie sprawdzą się jako druga linia wyposażenia dzięki swej wytrzymałości oraz wszechstronnej funkcjonalności.

 • AKCESORIA DO PLECAKÓW

  Akcesoria do plecaków m. in. pokrowce przeciwdeszczowe, stelaże, troki i wiele innych

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 82 elementów