STRZELECTWO

W tym dziale znajdziesz takie produkty jak wiatrówka długa, wiatrówka krótka - pistolet, śrut do wiatrówki kal. 4,5 mm (.177) ,5,5 (.22) , śrut kulki stalowe BB, kapsuły CO2, śrut diabolo, pointed, płaski, ostry, zaokrąglony. Wiatrówki długie takich producentów jak Browning, Hatsan, Crosman, Baikał, Kandar. Wiatrówki pistolety na CO2 firm Umarex...

W tym dziale znajdziesz takie produkty jak wiatrówka długa, wiatrówka krótka - pistolet, śrut do wiatrówki kal. 4,5 mm (.177) ,5,5 (.22) , śrut kulki stalowe BB, kapsuły CO2, śrut diabolo, pointed, płaski, ostry, zaokrąglony. Wiatrówki długie takich producentów jak Browning, Hatsan, Crosman, Baikał, Kandar. Wiatrówki pistolety na CO2 firm Umarex, Colt, Smith&Wesson, Beretta, Walther, Glock. W tym dziale znajdują się również łuki klasyczne i bloczkowe marki Poe Lang. Wiatrówki długie to głównie wiatrówki sprężynowe - w tym klasycznie łamane, lub z naciągiem dolnym, ale may też w ofercie wiatrówki długie zasilane CO2. Są również pistolety browning i kandar o napędzie sprężynowym. Wiele replik na CO2 posiada system blow back i jest wykonana w całości z metalu, posiada też oryginalne oznaczenia, tak, że do złudzenia przypomina broń palną.

Więcej

STRZELECTWO Jest 60 produktów.

Podkategorie

 • WIATRÓWKI DŁUGIE

  Wiatrówki długie, karabinki, strzelby - w tym dziale znajdują się wiatrówki zróżnicowane pod względem długości lufy oraz kolby. Wiatrówki różnią się od siebie także pod względem napędu. Najpopularniejsze są wiatrówki sprężynowe, łamane klasycznie lub z dolnym naciągiem. Występują też wiatrówki o zasięgu gazowym, np. zasilane gazem CO2, PCP, oraz PCA. W naszej ofercie znajdują się wiatrówki do celów rekreacyjnych jak i sportowych.

 • WIATRÓWKI KRÓTKIE

  W tym dziale prezentujemy szeroką ofertę pistoletów oraz rewolwerów. Najpopularniejsze wiatrówki krótkie to wielostrzałowe repliki pistoletów i rewolwerów zasilane gazem CO2. W naszej ofercie znajdują się również pistolety sportowe jednostrzałowe o napędzie gazowym jak i sprężynowym. Oferujemy wiatrówki zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

 • AKCESORIA STRZELECKIE

  Ten dział zawiera bogatą ofertę akcesoriów do wiatrówek, które poprawią wygodę, bezpieczeństwo oraz przyjemność ze strzelania. Znajdziesz tu zarówno naboje CO2, smycze do pistoletów, akcesoria ochronne, tarcze celownicze i wiele innych.

 • ŚRUTY

  Odpowiednio dobrany śrut pozwala w pełni cieszyć się ze strzelania i poznać właściwości wiatrówki. W naszej ofercie znajduje się śrut w najpopularniejszych kalibrach, tj. 4,5mm, oraz 5,5 mm, polecany zarówno do strzelectwa rekreacyjnego jak również profesjonalnego. Posiadamy także śrut w postaci kulek BB wykorzystywanych w pistoletach i rewolwerach wiatrówkowych - kulki stalowe i ołowiane.

 • NA GUMOWE KULE

  Pistolety, rewolwery oraz strzelby nie wymagające zezwolenia, miotające kule gumowe, gumowo-stalowe, oraz kule z gazem pieprzowym z energią nie przekraczającą 17J. Sprawdzą się w treningu strzeleckim oraz rekreacyjnym strzelaniu. Dzięki łatwemu dostępowi oraz relatywnie dużej są również doceniane jako narzędzie obrony.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów