STRZELECTWO

W tym dziale znajdziesz takie produkty jak wiatrówka długa, wiatrówka krótka - pistolet, śrut do wiatrówki kal. 4,5 mm (.177) ,5,5 (.22) , śrut kulki stalowe BB, kapsuły CO2, śrut diabolo, pointed, płaski, ostry, zaokrąglony. Wiatrówki długie takich producentów jak Browning, Hatsan, Crosman, Baikał, Kandar. Wiatrówki pistolety na CO2 firm Umarex...

W tym dziale znajdziesz takie produkty jak wiatrówka długa, wiatrówka krótka - pistolet, śrut do wiatrówki kal. 4,5 mm (.177) ,5,5 (.22) , śrut kulki stalowe BB, kapsuły CO2, śrut diabolo, pointed, płaski, ostry, zaokrąglony. Wiatrówki długie takich producentów jak Browning, Hatsan, Crosman, Baikał, Kandar. Wiatrówki pistolety na CO2 firm Umarex, Colt, Smith&Wesson, Beretta, Walther, Glock. W tym dziale znajdują się również łuki klasyczne i bloczkowe marki Poe Lang. Wiatrówki długie to głównie wiatrówki sprężynowe - w tym klasycznie łamane, lub z naciągiem dolnym, ale may też w ofercie wiatrówki długie zasilane CO2. Są również pistolety browning i kandar o napędzie sprężynowym. Wiele replik na CO2 posiada system blow back i jest wykonana w całości z metalu, posiada też oryginalne oznaczenia, tak, że do złudzenia przypomina broń palną.

Więcej

STRZELECTWO Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • WIATRÓWKI DŁUGIE

  Wiatrówki długie, karabinki, strzelby - w tym dziale znajdują się wiatrówki zróżnicowane pod względem długości lufy oraz kolby. Wiatrówki różnią się od siebie także pod względem napędu. Najpopularniejsze są wiatrówki sprężynowe, łamane klasycznie lub z dolnym naciągiem. Występują też wiatrówki o zasięgu gazowym, np. zasilane gazem CO2, PCP, oraz PCA. W naszej ofercie znajdują się wiatrówki do celów rekreacyjnych jak i sportowych.

 • WIATRÓWKI KRÓTKIE

  W tym dziale prezentujemy szeroką ofertę pistoletów oraz rewolwerów. Najpopularniejsze wiatrówki krótkie to wielostrzałowe repliki pistoletów i rewolwerów zasilane gazem CO2. W naszej ofercie znajdują się również pistolety sportowe jednostrzałowe o napędzie gazowym jak i sprężynowym. Oferujemy wiatrówki zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

 • AKCESORIA DO WIATRÓWEK

  Ten dział zawiera bogatą ofertę akcesoriów do wiatrówek, które poprawią wygodę, bezpieczeństwo oraz przyjemność ze strzelania. Znajdziesz tu zarówno naboje CO2, smycze do pistoletów, akcesoria ochronne, tarcze celownicze i wiele innych.

 • ŚRUTY

  Odpowiednio dobrany śrut pozwala w pełni cieszyć się ze strzelania i poznać właściwości wiatrówki. W naszej ofercie znajduje się śrut w najpopularniejszych kalibrach, tj. 4,5mm, oraz 5,5 mm, polecany zarówno do strzelectwa rekreacyjnego jak również profesjonalnego. Posiadamy także śrut w postaci kulek BB wykorzystywanych w pistoletach i rewolwerach wiatrówkowych - kulki stalowe i ołowiane.

 • NA GUMOWE KULE

  Pistolety, rewolwery oraz strzelby nie wymagające zezwolenia, miotające kule gumowe, gumowo-stalowe, oraz kule z gazem pieprzowym z energią nie przekraczającą 17J. Sprawdzą się w treningu strzeleckim oraz rekreacyjnym strzelaniu. Dzięki łatwemu dostępowi oraz relatywnie dużej są również doceniane jako narzędzie obrony.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów