WYPOSAŻENIE TAKTYCZNE Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • OAKGEAR

  Oakgear to firma, która powstała z pasji. Projektuje oraz produkuje wyposażenie dla żołnierzy, funkcjonariuszy, a także osób cywilnych. Każdy produkt tworzony jest w oparciu o doświadczenie osób związanych ze służbami mundurowymi, turystyką, ratownictwem, sportem oraz środowiskiem proobronnym. Asortyment jest stale testowany pod względem funkcjonalności oraz wytrzymałości, a jeżeli zachodzi taka potrzeba również ulepszany. 

  Wyposażenie szyte jest w 100% w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Podstawowym założeniem jest dbałość o jakość wykonania, aby sprzęt sprawdzał się w najtrudniejszych warunkach. 

  Każdy produkt jest objęty 2 letnią gwarancją. Firma wykonuje także naprawy pogwarancyjne swoich produktów.

  Firma SPECARMS jest oficjalnym dystrybutorem produktów OAKGEAR.

 • JanySport
  JanySport - polski producent plecaków oraz oporządzenia dla żołnierzy, harcerzy i turystów.  Produkty JanySport cieszą się dużą popularnością wśród żołnierzy zawodowych i operatorów jednostek specjalnych. Wśród wielu mają wręcz opinię niezniszczalnych.
  Produkty Firmy JanySport mają około 30 letnią tradycję i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem profesjonalistów i pasjonatów.
  Producent i właściciel firmy - Paweł Janyst jest autorem wielu nowatorskich systemów w dziedzinie wyposażenia i sprzętu militarnego i turystycznego.
 • INNE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów