SAMOOBRONA

Artykuły służące do samoobrony przed napastnikiem. Skuteczne i bezpieczne urządzenia dla każdego kto chce poczuć się bezpieczniej. Pomagają obronić nasze zdrowie, życie oraz dobytek przeciwko niebezpiecznym ludziom oraz zwierzętom. Do proponowanych przez nas artykułów do samoobrony należą gazy obronne - w postaci żelu, płynnej oraz chmury gazu, ...

Artykuły służące do samoobrony przed napastnikiem. Skuteczne i bezpieczne urządzenia dla każdego kto chce poczuć się bezpieczniej. Pomagają obronić nasze zdrowie, życie oraz dobytek przeciwko niebezpiecznym ludziom oraz zwierzętom. Do proponowanych przez nas artykułów do samoobrony należą gazy obronne - w postaci żelu, płynnej oraz chmury gazu, pałki teleskopowe - zwykłe oraz hartowane, produkowane przez renomowaną firmę ESP - Euro Security Products, paralizatory - które powodują skurcze mięśni u napastnika i umożliwiają nam ucieczkę lub wezwanie pomocy. Posiadamy w ofercie również inne produkty do samoobrony takie jak kajdanki czy kubotany. 

Więcej

SAMOOBRONA Jest 9 produktów.

Podkategorie

  • GAZY OBRONNE

    Obronne gazy Red Pepper Gel oraz w postaci chmury gazu. Gazy bardzo skuteczne o dużej mocy do 5 mln jednostek. Z dyszą stożkową lub strumieniową. O różnych pojemnościach od 25 ml do 400 ml. Gazy wywołują u napastnika reakcje zapalne błon śluzowych, oczu, nosa, gardła, utrudniają oddychanie. Efekty odczuwalne do ok 40 min., później efekty ustępują nie powodując trwałych uszkodzeń. Gazy skuteczne są również przeciwko osobom pod wpływem alkoholu, narkotyków, działają też na agresywne psy. Gazy o pojemności 400 ml można również użyć do obrony przed niedźwiedziem! Oczywiście nie zalecamy tej konfrontacji. Podsumowując Gazy Red Pepper Gel są skuteczne do samooobrony. Dzięki różnym pojemnościom i mocy są dostosowane do potrzeb klienta oraz są tanią i skuteczną metodą do obrony przed niebezpieczeństwem.

  • PAŁKI TELESKOPOWE
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów