AKCESORIA STRZELECKIE

Ostatnio przeglądane

Producenci

Preparat Do Broni Brunox Lub&Cor Płyn - 100 ml Zobacz większe

Preparat Do Broni Brunox Lub&Cor Areozol 25 ml

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność: +48 517 188 053

8,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność 25ml
Producent Brunox

Więcej informacji

Olej do konserwacji broni palnej i pneumatycznej Brunox® Lub&Cor Spray 100 ml. Najwyższej jakości szwajcarski długoterminowy inhibitor korozji oraz środek smarny do broni w jednym. Preparat do profesjonalnych zastosowań, użytkowany m.in. przez służby mundurowe: wojsko, policje, znajdujący zastosowanie w myślistwie i sportach strzeleckich. Rekomendowany gdy broń poddawana jest działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, musząc pozostać w ciągłej gotowości do użycia. Działa w temperaturach ujemnych do -41° C.

 

Działanie - długotrwała ochrona broni przed korozją podczas transportu jak i składowania (do 3 lat w pomieszczeniach zamkniętych), około roku gdy broń znajduję się na zewnątrz ale w warunkach zadaszonych, około pół roku na otwartej przestrzeni. Tworzy bardzo cienką nie zasychającą powłokę (film). Neutralny dla lakierów, produktów ze skóry, drewna, gumy plastiku. Do produktu dołączona jest elastyczna rurka dystansowa zapewniająca precyzyjne dozowanie punktowe środka oraz smarowanie w miejscach trudnodostępnych.

BRUNOX® LUB & COR to środek smarująco-konserwujący zalecany do każdego rodzaju broni: krótkiej, długiej, półautomatycznej jak i maszynowej.
Preparat chroni przed korozją broń składowaną w pomieszczeniach przez okres do trzech lat. Przez około rok, gdy ta znajduje się na zewnątrz, ale pod dachem. Na otwartej przestrzeni broń jest chroniona przez około pół roku.
Preparat jest najlepszym rozwiązaniem gdy broń jest poddana działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, a musi pozostać w ciągłej gotowości do użycia.

Preparat w aerozolu przeznaczony do smarowania oraz konserwacji broni.

Dedykowany do ochrony metalowych elementów przed korozją. Tworzy warstwę zabezpieczającą broń podczas jej przechowywania.

Cechy:

  • Kolor: Oliwkowo - żółty 
  • Gęstość (20°C): 0,85 +/- 0,02 g/cm3 
  • Lepkość dynamiczna (20°C): 8,3 mPa 
  • Temperatura zapłonu: 51°C  
  • Wytrzymałość cieplna: do 41°C do 100°C 
  • Wydajność: około 40 m2/l

Dane techniczne:

  • Pojemność: 100 ml
  • Sposób aplikacji: aerozol
  • Producent: Brunox, Szwajcaria

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Preparat Do Broni Brunox Lub&Cor Areozol 25 ml

Preparat Do Broni Brunox Lub&Cor Areozol 25 ml

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

Produkty powiązane

28 innych produktów w tej samej kategorii: