Replika karabinka GR16 DST Blowback EBB - czarna

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

680,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Replika karabinka GR16 DST Blowback EBB

Replika została wykonana tak, aby była jak najlżejsza - dzięki czemu jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Najważniejsze elementy takie jak Gearbox oraz korpus, lufa zewnętrzna i uchwyt transportowy wykonane zostały z metalu aby zapewnić odporność konstrukcji na uderzenia. Przy gnieździe magazynka umieszczono grafikę producenta, a sama replika posiada indywidualny numer seryjny. Kolba i chwyt przedni wykonane są z tworzywa sztucznego.

Replika karabinka GR16 DST Blowback EBB - TAN jest przy tym oczywiście skuteczną w polu repliką - kilka informacji techniczno-praktycznych poniżej.

Replika posiada klasyczną, 6-pozycyjną teleskopową kolbę. Dzięki regulowanej długości możemy ją dopasować do budowy i preferencji strzelca. Dostęp do regulacji systemu hop-up uzyskujemy po odciągnięciu dźwigni zamka. Po zdjęciu górnego chwytu transportowego, pojawia się możliwość instalacji różnego typu celowników optycznych, na znajdującej się pod nią szynie montażowej RIS 22mm.

W karabinku zastosowano system PBB - Pneumatic Blow Back. jest to najprościej opisując - system odrzutu zamka, zbliżający nieco działanie repliki do palnego pierwowzoru oraz potęgujący wrażenia ze strzelania. Działa on na zasadzie odprowadzania części sprężonego powietrza z gearboxa do specjalnego cylindra znajdującego się nad jego szkieletem. Efekt widoczny najbardziej przy załadowanych kulkach. Tłoczek znajdujący się w cylindrze PBB porusza przytwierdzoną do niego cienką blaszkę imitującą zamek. 

UWAGA: producent nie zaleca używania akumulatorów silniejszych niż 8,4V z uwagi na możliwość uszkodzenia ww. blaszki.

Repliki G&G z systemem PBB mają wzmocniony, zmodyfikowany gearbox V2. Szkielet gearboxa wykonany jest z aluminium.

Do repliki dołączono wykonany z metalu magazynek typu hi-cap, o pojemności 300 kulek.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- wycior
- instrukcja obsługi
- paczka 1000 kulek 0,20 G&G

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Replika karabinka GR16 DST Blowback EBB - czarna

Replika karabinka GR16 DST Blowback EBB - czarna