Nasz sklep otworzyliśmy 17 maja 2011 roku. Jest to pierwszy sklep w regionie siedleckim z artykułami militarnymi i jedyna w naszym regionie składnica harcerska.

Sklep otworzyli pasjonaci militariów, którzy wcześniej rozwijali swoje zainteresowania w harcerstwie, strzelcu, odbyli również ochotniczą służbę wojskową. Nadal rozwijają swoje zainteresowania poprzez liczne szkolenia i kursy. Służą więc profesjonalną obsługą klientów i starają się dla nich sprowadzać produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach.

Naszą ambicją jest dostarczenie państwu nie tylko dobrych jakościowo produktów w przystępnych cenach, ale również odpowiedzieć na państwa potrzeby poprzez profesjonalne doradzenie. Jeśli nie możemy znaleźć satysfakcjonującego Państwa produktu sami zlecamy jego produkcję. Jak w przypadku flag Polski (wypadałoby żeby ten produkt był produkowany w Polsce) , koszulek patriotycznych (wyprodukowaliśmy dobrej jakości koszulki z autorskimi wzorami w przystępnej cenie). Tam gdzie to możliwe zamawiamy produkt wykonane w Polsce, aby wspierać rodzimą gospodarkę, możecie to państwo sprawdzić w zakładce PRODUCENCI. (link:http://www.specarms.pl/producenci )

Sklep internetowy jest sukcesywnie rozbudowywany, jednak na stronie internetowej mimo dużego asortymentu znajduje się ok. 1/3 asortymentu sklepu stacjonarnego. Jeśli nie znaleźliście państwo satysfakcjonującego Was produktu prosimy o kontakt z nami:

tel. 515 620 808

mail: sklep@specarms.pl

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego na Kościuszki 2 w Siedlcach

Sklep czynny os Pon. do Pt. w godz. 10.00 - 18.00

w soboty od 10.00 do 14.00

Nasz profesjonalizm potwierdza zadowolenie naszych klientów, które możecie Państwo sprawdzić na allegro:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=39918832

 

facebooku:

https://web.facebook.com/specarms/reviews

google:

https://www.google.pl/search?client=opera&q=specarms&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#lrd=0x471f5a4d083f9c39:0x55bf3f6a3cade32,1,

Zachęcamy do śledzenia działu NOWOŚCI (link: http://www.specarms.pl/nowe-produkty) w którym systematycznie pojawiają się nowe produkty

Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych zakupów!