Producenci

Promocje

O nas

Jeśli Twoje zainteresowania to militaria, survival, outdoor, lub strzelectwo, idealnie trafiłeś! W sklepie Specarms.pl znajdziesz szeroki wybór produktów z tych dziedzin, oraz wiele więcej. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów militarnych, survivalowych, obronnych, jak również posiadamy w ofercie szeroki wybór wiatrówek, wśród których znajdziesz zarówno wiatrówki długie jak i wiatrówki krótkie. W ofercie mamy także repliki ASG, w tym repliki elektryczne (AEG), gazowe (zasilane CO2 i green gas) oraz sprężynowe. Oferujemy również bogaty wybór akcesoriów i dodatków w tym m.in. lunety, kolimatory, celowniki laserowe, oraz podstawowe części zamienne i tuningowe.

Specarms.pl: Odzież militarna i buty wojskowe

Oferta naszego sklepu składa się z szerokiej gamy produktów w tym: komplety mundurowe, spodnie wojskowe, bluzy i kurtki. Współpracujemy z najpopularniejszymi markami takimi jak Helikon Tex, czy Texar. Oferujemy także szeroki wybór dodatków takich jak rękawice taktyczne Mechanix, ładownice JanySport, oraz kominiarki Balaclava. W naszym sklepie zaopatrzysz się w buty wojskowe takich producentów jak Protektor Grom, czy Bates. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów w tym farby maskujące, okulary ochronne marek takich jak Bolle i ESS oraz latarki taktyczne i latarki czołowe renomowanych firm - Olight, Mactronic, Favour

Specarms.pl: akcesoria obronne i outdoor

W naszym sklepie dostępne są artykuły do samoobrony takie jak gazy pieprzowe, pałki teleskopowe, broń hukowa oraz broń na kule gumowe. Produkty obronne bez zezwolenia. Oferujemy również wysokiej jakości oporządzenie taktyczne, kamizelki i pasy taktyczne takich producentów jak JanySport, Helikon Tex, czy Texar. W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości plecaki taktyczne, plecaki wojskowe i zasobniki górskie JanySport, Helikon Tex oraz Camo. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości noży marek Mora, Victorinox oraz multitoole Lethermann.

Specarms.pl: Bezpieczne zakupy i szybka wysyłka


Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym i opłacone w systemie Przelewy24 są wysyłane najpóźniej następnego dnia roboczego, dzięki czemu cały proces trwa od 24h do 48h. Oferujemy również odbiór osobisty w siedzibie sklepu pod adresem: Specarms.pl ul. Kościuszki 2, 08-110 Siedlce (obok Poczty).

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 10:00 - 18:00

Soboty: 10:00-14:00

Niedziela: nieczynne.