GAZ OBRONNY ŻELOWY Red Pepper Gel 40 ml Zobacz większe

GAZ OBRONNY ŻELOWY Red Pepper Gel 40 ml

Nowy produkt

6 Przedmioty

32,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przeznaczony dla osób ceniących skuteczny sposób obrony przed napastnikiem lub grupą napastników. Skład chemiczny miotacza nadaje się również do obrony przed agresywnymi zwierzętami. Gaz Red Pepper Gel wyprodukowano w Niemczech, zaliczany jest do najskuteczniejszych gazów pieprzowych dostępnych na rynku.

Głowica - typu FLIP-TOP CLIP (z klipsem) odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczny kształt głowicy ułatwia szybkie użycie miotacza, chroni przed przypadkowym użyciem (klapka Flip-Top). Konstrukcja głowicy gwarantuję powtarzalność strumienia gazu (zasięg), ułatwiając skuteczną i efektywną obronę przed napastnikiem. 

Dysza - typu CONE wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. Charakteryzuję się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga precyzyjnego celowania w napastnika, cechuję się podatnością na warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz) nie zaleca się używania w pomieszczeniach. 

Gel - zastosowanie substancji paraliżującej w postaci żelu zwiększa zasięg strumienia gazu, zwiększa przywieranie substancji czynnej do napastnika oraz ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika.

 

Pojemność - dobór pojemnika o odpowiedniej pojemności to jedna z najważniejszych decyzji przy zakupie ręcznego miotacza gazu która, gwarantuje skuteczną obronę. Pojemność 40 ml jest jedną z najbardziej popularnych na rynku. Stanowi najlepszą alternatywę pomiędzy ilością środka paraliżującego a wielkością pojemnika. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GAZ OBRONNY ŻELOWY Red Pepper Gel 40 ml

GAZ OBRONNY ŻELOWY Red Pepper Gel 40 ml