Nowy Pistolet wiatrówka Legends P08 4,5 mm BBs Zobacz większe

Pistolet wiatrówka Legends P08 4,5 mm BBs

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowy model wiatrówki oferowany przez firmę Umarex – replika legendy w historii broni palnej, niemieckiego pistoletu Luger P.08. Wiatrówka zasilana kapsułami CO₂ nawiązuje do początków rozwoju pistoletów samopowtarzalnych u zarania XX w. – obowiązkowy zakup dla każdego pasjonata historii. Broń wizualnie znana jest z produkcji filmowych dotyczących obu wojen światowych, znajdowała się wówczas na wyposażeniu niemieckich wojsk, jako broń osobista. P.08 produkowany był do 1942 r. kiedy stopniowo zaczął być wypierany przez Walthera P38 (również dostępnego jako wiatrówka – replika w Kolba.pl). Georg Luger tworząc P.08, zastosował do niego nowy nabój swojego pomysłu - 9×19 mm Parabellum. Stał się on najpopularniejszym nabojem pistoletowym na świecie, z powodzeniem stosowanym również dzisiaj.

Legends P.08 jest w pełni metalową repliką, łatwą w obsłudze i użyciu. Wiernie odwzorowano autentyczną, historyczną broń, wszystkie cechy oraz szczegóły są wierne oryginałowi. Pistolet zasilany jest kapsułą CO₂ instalowaną w miejscu magazynka, strzela śrutem BBs kal. 4,46 mm. Prędkość wylotowa śrutu jest wystarczająco wysoka, aby zapewnić dobrą zabawę przy rekreacyjnym zestrzeliwaniu puszek i pudełek na odległości 15 m.

Legends P08 jest doskonałym wyborem dla osób chcących połączyć pasję kolekcjonera historycznych broni z praktycznym strzelaniem z wiatrówki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pistolet wiatrówka Legends P08 4,5 mm BBs

Pistolet wiatrówka Legends P08 4,5 mm BBs