Plecak Patrolowy Janysport GROT PP-25 wz.93 Cordura

Nowy produkt

4 Przedmioty

329,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Plecak GROT firmy JanySport to sprawdzony bardzo praktyczny sprzęt dla żołnierza i każdego militarysty. Plecak ma pojemność 25 litrów i z zewnątrz za równo na froncie jak również po bokach, na górze i dole obszyty jest systemem MOLLE , co umożliwia montaż dowolnych modułów i kieszeni, apteczek, kamizelek, lub podpięcie tego plecaka, do innego o większym litrażu.

Plecak sprawdzony wielokrotnie na misjach poza granicami kraju przez polskich żołnierzy, często przez nich wybierany w przetargach i ceniony za swoją wytrzymałość i niezawodność.

Plecak wyposażony jest w pas biodrowy oraz na klatkę piersiową co umożliwia wygodne rozłożenie jego ciężaru. Szelki odpinane są na zatrzask, dzięki czemu można szybko i intuicyjnie wypiąć plecak.

Główna komora plecaka zabezpieczona jest grubym zamkiem błyskawicznym, który rozsuwa się wzdłuż 3 boków plecaka, co umożliwia łatwe spakowanie i rozmieszczenie sprzętu w plecaku. Sześć troków ściągających umożliwia skompresowanie plecaka, tak aby przedmioty w nim przenoszone nie chybotały się.

Wewnątrz znajduje się dodatkowa kieszeń na camelbak lub 15 calowego (standardowego) laptopa. Oprócz tego wewnątrz plecaka znajdują się jeszcze dwie kieszenie do przenoszenia dokumentów i innych drobnych przedmiotów.

Plecak został wykonany bezkompromisowo z najwyższej jakości materiałów:

- struktura materiału - Cordura

- klamry UTX FLEX

- zamki błyskawiczne YKK

Wymiary: 46 x 28 x 21 cm

Producent: JanySport

Produkt objęty 2 letnią gwarancją producenta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plecak Patrolowy Janysport GROT PP-25 wz.93 Cordura

Plecak Patrolowy Janysport GROT PP-25 wz.93 Cordura