Ostatnio przeglądane

Producenci

Plecak Patrolowy Janysport GROT PP-25 Oliwka Cordura

Nowy produkt

Wysyłka 24h

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokość 46 cm
Szerokość 28 cm
Materiał Cordura
Pojemność 25 litrów
Kolor Olive
Przeznaczenie Uniwersalna
Producent JanySport

Więcej informacji

Oryginalny plecak patrolowy PP 25 GROT od legendarnej polskiej firmy JanySport® to sprawdzony bardzo praktyczny sprzęt dla żołnierza i każdego militarysty. Plecak ma pojemność 25 litrów i z zewnątrz na froncie i po bokach obszyty jest systemem MOLLE. Umożliwia to montaż dowolnych modułów, kieszeni cargo, apteczek, ładownic, noszaków na hełm etc. w dowolnej konfiguracji.

Plecak patrolowy Janysport jest najczęściej wybieranym plecakiem przez polskich żołnierzy. Plecak wojskowy wykonano z oryginalnej amerykańskiej CORDURY® (a nie z tańszej kopii tego materiału tak zwanej codury).  Użytkownicy cenią ten plecak przede wszystkim za jego wytrzymałość i niezawodność.

Plecak taktyczny wyposażony jest w pas biodrowy oraz na klatkę piersiową co umożliwia wygodne rozłożenie ciężaru. Szelki odpinane są na zatrzask, dzięki czemu można szybko i intuicyjnie wypiąć plecak.

Główna komora plecaka zabezpieczona jest grubym zamkiem błyskawicznym od lidera rynku japońskiej firmy YKK®Dwukierunkowy suwak  rozsuwa się wzdłuż góry i boków plecaka, co umożliwia łatwe spakowanie i rozmieszczenie sprzętu w plecaku. Sześć troków ściągających umożliwia skompresowanie plecaka, tak aby przedmioty w nim przenoszone nie chybotały się.

Wewnątrz znajduje się dodatkowa kieszeń na camelbak lub 15 calowego (standardowego) laptopa. Oprócz tego wewnątrz plecaka znajdują się jeszcze dwie kieszenie do przenoszenia dokumentów i innych drobnych przedmiotów.

Produkt objęty 2 letnią gwarancją producenta.

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Plecak Patrolowy Janysport GROT PP-25 Oliwka Cordura

Plecak Patrolowy Janysport GROT PP-25 Oliwka Cordura

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: