REPLIKI ASG

Ostatnio przeglądane

Producenci

Replika karabinu wyborowego GFGWD Modern

Nowy produkt

Wysyłka 24h

499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Replika rosyjskiego karabinu wyborowego w sprężynowej wersji firmy GFC Guns wykonana została z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wzorem konstrukcji z lat dziewięćdziesiątych. Z metalu wykonano korpus repliki wraz z zespołem lufy oraz przyrządy celownicze, z tworzywa sztucznego natomiast wykonana została kolba oraz chwyt przedni. Na kolbie umieszczona została poduszka podpoliczkowa, tzw. baka, ułatwiająca precyzyjne oddawanie strzałów i zwiększająca komfort użytkowania.

Konstrukcja jest doskonale spasowana względem siebie i zauważalnie znacznie bardziej stabilna, niż w innych modelach tego typu karabinu dostępnych dotąd na rynku. Elementy wykonane z tworzywa sztucznego posiadają chropowatą fakturę, dzięki czemu doskonale osiadają w dłoni, pozwalając na pewny chwyt nawet przy mocnym zawilgoceniu czy zabrudzeniu powierzchni. Warto również zwrócić uwagę na realistyczne wykonanie regulowanej muszki oraz łatwy dostęp do śruby mocującej kolbę.

Replika zaopatrzona została w montaż boczny, tzw. "jaskółczy ogon", pozwalający na przyłączenie celownika optycznego, np. dedykowanej lunety typu PSO-1 lub POSP.

Wysoka jakość wykonania i wykończenia części dotyczy nie tylko elementów zewnętrznych - również mechanizm wewnętrzny wykonany został z wysoką precyzją co przekłada się na wysoką kulturę pracy repliki. 

Replika GFGWD jest zdecydowanie najlepszą propozycją, jaką seria GFC Guns może zaoferować początkującemu strzelcowi wyborowego. Połączenie wysokiej klasy materiałów, precyzji wykonania oraz ergonomii repliki z przystępną ceną sprawia, że z pewnością przypadnie ona do gustu każdemu miłośnikowi strzelectwa wyborowego. 

Producent repliki udziela na replikę 24-miesięcznej gwarancji.

W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Replika karabinu wyborowego GFGWD Modern

Replika karabinu wyborowego GFGWD Modern

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

5 innych produktów w tej samej kategorii: