TERMOSY

Ostatnio przeglądane

Producenci

Kubek Termiczny Kambukka Etna 300 ml - Pitch Black

11-01022

Nowy produkt

Wysyłka 24h

135,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokość 15,3 cm
Średnica 7,1 cm
Waga 249 g
Materiał Stal nierdzewna
Pojemność 300 ml
Kolor Czarny
Producent Kambukka

Więcej informacji

Szczelny kubek termiczny, który możesz zabrać wszędzie i nie martwić się, że będzie przeciekać. Kubek utrzymuje temperaturę ciepłych napoi przez 5 godzin, a zimnych przez 11 godzin. Kubek termiczny wykonany z izolowanej próżniowo stali nierdzewnej 18/8. Silikonowy spód zapobiega przesuwaniu się kubka i chroni przed zarysowaniem powierzchni. Praktyczna nakrętka 3w1, dzięki której możesz pić napoje, tak jak lubisz. Nakrętkę można myć w zmywarce. Kubek należy umyć ręcznie. Wyprodukowany bez szkodliwego BPA.


Kubek termiczny Etna o pojemności 300 ml w eleganckim, czarnym kolorze. Wlejesz do niego gorącą kawę do pracy lub zimny napój na trening. Jest szczelny, więc nie musisz się martwić, że wyleje się, kiedy włożysz go do plecaka lub torby. Ma praktyczną nakrętkę 3 w 1, która pozwala na wygodne picie z kubka niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Po użyciu kubka z łatwością go umyjesz. Ma nakrętkę, którą można myć w zmywarce i technologię Snapclean®! Wystarczy ścisnąć i pociągnąć, aby wyjąć wewnętrzny mechanizm, by móc dokładnie go umyć.
REWOLUCYJNA NAKRĘTKA 3 W 1 Pij tak, jak lubisz! Dostosuj nakrętkę do okoliczności. Sprytnie zaprojektowana pokrywka 3 w 1 z technologią Snapclean® ma trzy pozycje. Po prostu przesuń suwak, aby włączyć jedną z nich.

  1. Pozycja „push”: naciśnij przycisk za każdym razem, gdy chcesz wziąć łyk napoju. Dzięki tej opcji nic nie wycieknie podczas treningu, spaceru, jazdy samochodem, czy codziennego poruszania się po mieście.
  2. Pozycja „zawsze otwarta”: możesz pić tak, jak ze szklanki. Ustaw przycisk, aby swobodnie delektować się napojem. Ta opcja sprawdzi się, jeśli chcesz ostudzić kawę lub herbatę.
  3.  Pozycja „zablokowana”: zapewnia 100% szczelności. Jeśli ją ustawisz, nie wycieknie ani jedna kropla napoju. Dzięki temu możesz bezpiecznie schować kubek do torby lub plecaka.


SNAPCLEAN®: PO PROSTU NACIŚNIJ I ZDEJMIJ Zachowanie czystości nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej oczekującej na opatentowanie funkcji Snapclean® wystarczy ścisnąć i pociągnąć, aby usunąć w całości wyjąć wewnętrzny mechanizm. To pozwala utrzymać kubek w czystości. Wszystkie nasze nakrętki można myć w zmywarce.

POJEMNOŚĆ DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB Kubek termiczny Etna o pojemności 300 ml świetnie sprawdzi się w podróży, podczas spacerów, w pracy lub szkole. Z łatwością zmieści się w plecaku i torebce.

Wysokość .: 15,3 cm Wysokość bez pokrywki: 11,6 cm Ø Średnica: 7,1 cm

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Kubek Termiczny Kambukka Etna 300 ml - Pitch Black

Kubek Termiczny Kambukka Etna 300 ml - Pitch Black

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

Produkty powiązane

18 innych produktów w tej samej kategorii: