TORBY ZRZUTOWE

Ostatnio przeglądane

Producenci

Worek zrzutowy Helikon COMPETITION Dump Pouch - Olive Green

MO-CDP-CD-02

Nowy produkt

Wysyłka 24h

120,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wymiary 19 x 11 x 21 cm
Kolor Olive
Producent Helikon-Tex

Więcej informacji

COMPETITION Dump Pouch® – Niezawodna Kieszeń na Zawody Strzeleckie

COMPETITION Dump Pouch® to niezbędny element zestawu COMPETITION, stworzony z myślą o dynamicznych zawodach strzeleckich. Ta funkcjonalna kieszeń została zaprojektowana, aby umożliwić szybkie i bezproblemowe wrzucanie pustych magazynków, co jest kluczowe w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji i precyzji.

Kluczowe Cechy Produktu:

  • Efektywna Organizacja: COMPETITION Dump Pouch® z łatwością pomieści kilka sztuk magazynków karabinowych lub pistoletowych. Jest to idealne rozwiązanie, gdy liczy się każda sekunda, a magazynki muszą być szybko i bezpiecznie odłożone.

  • Usztywniony, Regulowany Kołnierz: Dzięki usztywnionemu i regulowanemu kołnierzowi, wrzucanie magazynków do kieszeni jest szybkie i intuicyjne, nawet w sytuacjach podwyższonego stresu. Kołnierz utrzymuje szerokie otwarcie, co znacznie ułatwia korzystanie z kieszeni.

  • Praktyczne Siatkowe Dno: Siatkowe dno kieszeni zapobiega gromadzeniu się piasku i zanieczyszczeń, co utrzymuje wnętrze w czystości i minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia sprzętu.

  • Wszechstronność Użycia: Kieszeń jest na tyle przestronna, że może również służyć jako uniwersalna kieszeń na różne akcesoria, takie jak ochronniki słuchu, rękawiczki czy timer. Jej wszechstronność sprawia, że jest idealnym dodatkiem do każdej strzeleckiej konfiguracji.

  • Montaż na MOLLE/PALS lub Pasie: COMPETITION Dump Pouch® jest kompatybilna z systemem MOLLE/PALS, co pozwala na łatwe mocowanie do kamizelek, plecaków i innych elementów wyposażenia. Może być również zamontowana na pasie o szerokości do 50 mm, co zapewnia dodatkową elastyczność i wygodę.

Detale Techniczne:

  • Materiał Cordura® 500D: Wykonana z wytrzymałej Cordury® 500D, kieszeń gwarantuje długotrwałe użytkowanie i odporność na intensywne warunki terenowe.
  • Kompatybilność: Przeznaczona do użytku z systemami MOLLE/PALS oraz pasami do 50 mm szerokości.

Dlaczego Warto Wybrać COMPETITION Dump Pouch®?

COMPETITION Dump Pouch® to nie tylko kieszeń na magazynki – to wszechstronne narzędzie, które poprawia efektywność i organizację w trakcie zawodów strzeleckich. Jej solidna konstrukcja, przemyślany design i kompatybilność z popularnymi systemami montażu sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego strzelca, który szuka niezawodności i funkcjonalności w jednym.

Wybierz COMPETITION Dump Pouch® i przekonaj się, jak bardzo może usprawnić Twoje działania na strzelnicy.

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Worek zrzutowy Helikon COMPETITION Dump Pouch - Olive Green

Worek zrzutowy Helikon COMPETITION Dump Pouch - Olive Green

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: