WIATRÓWKI DŁUGIE

Ostatnio przeglądane

Producenci

Wiatrówka Hammerli Hunter Force 900 Combo 4,5 mm + Luneta

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność: +48 517 188 053

1 099,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Długość 1140 mm
Waga 4104 g
Prędkość początkowa (m/s) 270
Energia kinetyczna (J) 16,3
Kaliber 4,5 mm
Producent Hammerli
EAN 4000844405159

Więcej informacji

Karabinki szwajcarskiej marki Hammerli charakteryzują się klasycznym wzornictwem i sprawdzonymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Cechują się dobrymi osiągami, dużą energią strzału, celnością, trwałością oraz wygodą użytkowania.

Wiatrówkę Hammerli Hunter Force 900 Combo wyposażono w dolny naciąg, dzięki któremu uniknięto luzów lufy, które mogą się pojawić w przypadku karabinków klasycznych łamanych. Długa lufa gwintowana pozytywnie wpływa na celność i powtarzalność każdego strzału.

Hunter Force 900 posiada dwustopniowy spust oraz manualny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału podwyższający bezpieczeństwo użytkowania.

Drewniane łoże typu Monte Carlo zostało pokryte lakierem, dzięki czemu jest one odporne na zarysowania i obicia, oraz nie wymaga konserwacji. Producent wyposażył również karabinek w gumową stopkę absorbująca drgania podczas strzelania.

Wraz z karabinkiem otrzymujemy solidny celownik optyczny Hammerli 6×42 z siatką celowniczą Duplex 30/30 oraz regulacją paralaksy. Luneta ma jednoczęściowy tubus o średnicy 25,4 mm wykonany z anodowanego aluminium o matowym wykończeniu.

Krzyż Duplex ma pogrubione belki zewnętrzne oraz cienkie linie wewnętrzne umożliwiające precyzyjne naprowadzenie na cel. Na obiektywie zastosowano pierścień pozwalający na płynne kompensowanie błędu paralaksy w zakresie od 15 m do nieskończoności.

Korekta paralaksy pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości obrazu w zależności od dystansu, na którym strzelamy. Do montażu lunetą służą niskie pierścienie montażowe na szynę 11 mm.

Dane techniczne lunety:

  • powiększenie: 4×
  • średnica obiektywu: 32 mm
  • średnica tubusu: 25,5 mm
  • typ wieżyczek: zakryte
  • typ siatki: duplex

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Wiatrówka Hammerli Hunter Force 900 Combo 4,5 mm + Luneta

Wiatrówka Hammerli Hunter Force 900 Combo 4,5 mm + Luneta

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

25 innych produktów w tej samej kategorii: