WIATRÓWKI DŁUGIE

Ostatnio przeglądane

Producenci

Wiatrówka Baikał MP-512-22 4,5 mm polimer czarny

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność: +48 517 188 053

499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Baikal MP 512 to klasycznie łamany karabinek pneumatyczny, o nowoczesnej stylistyce i doskonałym stosunku jakości do ceny.

W rosyjskich zakładach zbrojeniowych Baikal w Iżewsku oprócz broni palnej produkowane są także karabinki i pistolety pneumatyczne, których jakość i solidność deklasuje wyroby wschodnie wyroby. Producent stawia na sprawdzone rozwiązania, dobrą jakość materiałów oraz solidność, dzięki czemu każda wiatrówka Baikal to inwestycja na lata. Produkty Baikal stanowią doskonały wybór dla osób rozpoczynających przygodę ze strzelectwem, klubów sportowych oraz wszystkich szukających niedrogiego i trwałego karabinka lub pistoletu pneumatycznego. 

Baikal MP 512 to karabinek pneumatyczny oparty na popularnym modelu IŻ-38. Nowa wersja wyróżnia się swoim nowoczesnym design,szczególną uwagę producent przywiązał także do ergonomii i komfortu użytkowania. Osadę karabinka wykonano z matowego polimeru, który zapewnia doskonałą przyczepność oraz odporność na warunki atmosferyczne i wilgoć. Polimerowe łoże nie wymaga czasochłonnej i regularnej konserwacji, wystarczy je utrzymywać w ogólnej czystości. Kolba z symetryczną baką policzkową posiada gumową stopkę kolby, która w dużym stopniu absorbuje odrzut oraz tworzy pewny punkt oparcia wiatrówki.

Karabinek jest wyposażony w bezpiecznik automatyczny umieszczony przed językiem spustowym. W momencie naciągania sprężyny, język spustowy zostaje zablokowany, przed oddaniem strzału należy każdorazowo wyłączyć bezpiecznik. Takie rozwiązanie kształtuje bezpieczne nawyki i jest szczególnie przydatne dla osób uczących się strzelać. Baikal MP 512 posiada stalowe przyrządy celownicze w postacie tunelowej muszki z insertem oraz regulowanej (w pionie i poziomie) szczerbiny.

Karabinek strzela śrutem diabolo 4,5 mm ładowanym bezpośrednio do gwintowanej lufy. „Złamanie lufy” ułatwia polimerowa nakładka na zakończeniu lufy, co jest szczególnie odczuwalne przy dłuższym strzelaniu. Dzięki standardowej szynie 11 mm mamy możliwość zamocowania celownika optycznego, niezbędnego do strzelania na większych dystansach.

Baikal MP 512 to prosty i niezawodny karabinek, który w swojej klasie cenowej jest obecnie najlepszym wyborem na rynku.

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Wiatrówka Baikał MP-512-22 4,5 mm polimer czarny

Wiatrówka Baikał MP-512-22 4,5 mm polimer czarny

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

1 Pytania z odpowiedzią

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi
  • Zapytał Artur
    on 2022-06-25
    Witam ! Chciałbym zapytać o wiatrówkę Baikal MP520 , zapytać o dostępność i gwarancję , również o możliwość wysyłki na teren Uni europejskiej. Pozdrawiam Odpowiedź:
    Zamówienia wysyłamy na terytorium RP. W sprawie aktualnych stanów magazynowych prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem.

25 innych produktów w tej samej kategorii: