WIATRÓWKI DŁUGIE

Ostatnio przeglądane

Producenci

Wiatrówka Kandar WF600

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność: +48 517 188 053

259,00 zł

  • 4,5 mm
  • 5,5 mm

Dodaj do listy życzeń

Opis

Energia kinetyczna (J) Poniżej 17j
Producent Kandar

Więcej informacji

Wiatrówka Kandar WF600

Wiatrówka Kandar WF600 to nowoczesna wiatrówka sprężynowo-tłokowa z dolnym naciągiem  wykonana z precyzją i dbałością o szczegóły.

Wiatrówkę wyposażono w manualny bezpiecznik w postaci małej dźwigni znajdującej się przed spustem. Takie umiejscowienie sprawia, że karabin możemy łatwo zabezpieczyć po jej naładowaniu i odbezpieczyć tuż przed strzałem, nie spuszczając celu z oka.

W tej klasie karabinków dolny naciąg to duża zaleta. Częste łamanie lufy, jak to się dzieje w innych modelach, może spowodować nadmierne wytarcie elementów zaczepu lufy, co skutkuje mniejszą celnością. Jeśli zamierzamy dużo strzelać, lepiej wybrać karabinek z dolnym naciągiem sprężyny.
   - Ilość części z tworzywa została maksymalnie ograniczona. Nawet kabłąk spustowy jest metalowy, co jest raczej rzadkością w tej klasie cenowej.
   - Kolba ma bakę policzkową oraz wyżłobienie w przedniej części, co polepsza uchwyt. Gumowa stopka absorbuje odrzut. Powierzchnia kolby jest zabezpieczona wodoodpornym lakierem, przedłużającym jej żywotność.

Wygodna i ergonomiczna klasyczna osada wykonana została z trwałego polimeru w kolorze czarnym. Kolbę zaopatrzono w gumowaną stopkę zwiększającą komfort użytkowania poprzez absorbowanie odrzutu oraz ułatwiającą stabilne oparcie karabinu o ramię.

Karabin wyposażono w światłowodowe przyrządy celownicze ułatwiające i przyśpieszające celowanie zwłaszcza przy słabym oświetleniu. Sprawiają one, że strzelanie staje sie dużo prostsze dzięki czemu nawet mniej wprawieni strzelcy mogą szybko poprawiać swoje wyniki. Metalowa szczerbinka regulowana w pionie i poziomie.

Cechy:
- dolny naciąg
- gwintowana lufa
- osada polimer kolor czarny
- gumowana stopka kolby
- manualny bezpiecznik
- światłowodowe przyrządy celownicze
- regulowana szczerbinka w pionie i poziomie

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Wiatrówka Kandar WF600

Wiatrówka Kandar WF600

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

25 innych produktów w tej samej kategorii: