Ostatnio przeglądane

Producenci

Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2

Nowy produkt

Wysyłka 24h

169,00 zł

-50,00 zł

219,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Długość 204 mm
Waga 470
Prędkość początkowa (m/s) 130 m/s
Energia kinetyczna (J) poniżej 17j
Typ spustu DA - Double Action
Materiał polimer
Kolor Czarny
Kaliber 4,5 mm
Zasilanie CO2 12g
Producent RazorGun
EAN 5906660005247

Więcej informacji

RazorGun Excite 4,5 mm to nowoczesna wiatrówka na CO2, wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Tru-glo, szynę akcesoryjną Picatinny oraz zestaw przydatnych akcesoriów.

Wiatrówki marki RazorGun swoją rosnącą popularność zawdzięczają dobrej jakości wykonania, przystępnym cenom oraz atrakcyjnej stylistyce nawiązującej do znanych modeli broni palnej.

RazorGun Excite to wiatrówka CO2 wzorowana na włoskim pistolecie Beretta 90 TWO 9 mm. W odróżnieniu jednak od wersji bojowej szkielet oraz zamek wiatrówki wykonano z lekkiego polimeru odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

RazorGun Excite zasilany jest 12 kapsułą CO2, montowaną w rękojeści po uprzednim odsunięciu polimerowe chwytu. Takie rozwiązanie powoduje, że instalacja oraz wymiana kapsuły odbywają się błyskawicznie i nie wymagają dodatkowych narzędzi.

Za ergonomię, stabilność chwytu oraz komfort strzelania odpowiadają okładziny o antypoślizgowym teksturowaniu, oraz profilowana anatomicznie rękojeść. W rękojeści mieści się także metalowy magazynek o pojemności 20 śrutów BB's.

Po wystrzeleniu stalowe kulki BB's 4,46 mm osiągają prędkość ok. 130 m/s. Warto podkreślić, że jedna kapsuła pozwala na oddanie nawet do 60 strzałów z wyrównaną prędkością. Producent zrezygnował z zastosowania systemu blow-back oraz dużej liczby ruchomych części, co w oczywisty sposób wpływa na wysoką wydajność oraz niezawodność wiatrówki. Mechanizm spustowy podwójnego działania DAO (z ang. Double Action Only) umożliwia dynamiczne oddawanie strzałów, dzięki czemu pistolet doskonale sprawdzi się w strzelaniu dynamicznym np. do celów reaktywnych.

iatrówka jest wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Tru-glo, która znacząco przyspieszają i ułatwiają oddanie strzału w warunkach szczątkowego lub niekorzystnego oświetlenia. Wszystkich miłośników akcesoriów strzeleckich ucieszy z pewnością fakt, że na szkielecie RazorGun Excite znajduje się szyna Picatinny, która umożliwia mocowanie laserowego wskaźnika celu lu latarki.

W zestawie z pistoletem otrzymujemy okulary strzeleckie, chroniące przed rykoszetami oraz paczkę 250 sztuk śrutu BB's.

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2

Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: