WIATRÓWKI KRÓTKIE

Ostatnio przeglądane

Producenci

Wiatrówka Baikał MP-53M 4,5 mm polimer

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność: +48 517 188 053

358,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Waga 1,2 kg
Prędkość początkowa (m/s) 120
Energia kinetyczna (J) poniżej 17J
Kolor Czarny
Kaliber 4,5 mm
Producent Baikał
EAN 4601118716119

Więcej informacji

Wiatrówka Baikał MP-53M 4,5 mm to solidnie wykonany pistolet pneumatyczny z klasycznie łamaną lufą oraz regulowaną szczerbinką.

Baikał MP-53M to sprężynowy pistolet wiatrówkowy rosyjskiej produkcji, o trwałej i bardzo solidnej budowie. Kompresji powietrza dokonujemy w klasyczny sposób, poprzez „złamanie lufy”. Port ładowania śrutu jest pogłębiony, co zapobiega zniekształcaniu śrutu podczas zamykania lufy. Za bezpieczeństwo pistoletu odpowiada mechanizm anti-bear trap. System ten zapobiega naciśnięciu spustu i zwolnieniu sprężyny w momencie jej naciągania. Stalowa gwintowana lufa o długości 229 mm zapewnia powtarzalność i wysoką precyzję strzałów. Prędkość wylotowa wynosi około 120 m/s, energia śrutu w granicach 4 J. Pistolet strzela śrutem diabolo w najbardziej popularnym kalibrze 4,5 mm. Do strzelania zalecamy stosowanie śrutu grzybkowego i płaskiego.

Szkielet pistoletu wykonano z masywnego polimeru o matowym, antypoślizgowym wykończeniu. Profilowana rękojeść ma symetryczną budowę, co umożliwia strzelanie osobom prawo i leworęcznym. Zwiększony kąt nachylenia chwytu ogranicza odrzut oraz pozwala na bardzo wygodne trzymanie wiatrówki.

Za precyzję strzelania oprócz gwintowanej lufy odpowiedzialny jest miękki, dwustopniowy mechanizm spustowy, z krótką drogą wstępną oraz wyraźnym momentem przełamania. Tarczowy charakter pistoletu podkreśla regulowana w pionie i poziomie szczerbinka.

Wiatrówka Baikał MP-53M 4,5 mm to budżetowa wiatrówka sprężynowa, o solidnym wykonaniu i dobrej celności, idealna do nauki strzelania dla początkujących strzelców.

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Wiatrówka Baikał MP-53M 4,5 mm polimer

Wiatrówka Baikał MP-53M 4,5 mm polimer

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

29 innych produktów w tej samej kategorii: