PLECAKI DO 30L

Ostatnio przeglądane

Producenci

Plecak Laser Cut Assault Small Mil-Tec 20l Czarny

14002602

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność: +48 517 188 053

169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wymiary 42 x 20 x 25 cm
Waga 1095 g
Materiał poliester, PVC, pianka EVA
Pojemność 20l
Kolor Czarny
Producent Mil-Tec
EAN 4046872358968

Więcej informacji

Plecak taktyczny o pojemności wynoszącej około 20 litrów. Wykonany został z gęstego poliestru, dla zabezpieczenia przed wilgocią kieszenie od wewnątrz zostały wykończone winylem.

W modelu tym zamiast tradycyjnych, przyszytych taśm (palsów) do montażu dodatkowych kieszeni zastosowano Laser-Cut-Loop-System - laminowany poliester z laserowo wyciętymi otworami zgodnymi ze standardem MOLLE/PALS.

Plecak ma dwie duże komory główne. W pierwszej znaleźć można dużą przegrodę z siatki oraz zamykaną na zamek kieszeń na drobne przedmioty. W drugiej znajdują się dodatkowe przegródki na dokumenty itp. Na przednim przedziale naszyte są dwie kolejne kieszenie, z których dolną wyposażono w kolejne przegródki. Wszystkie kieszenie zapinane są na mocne dwukierunkowe zamki z grubymi zębami i uchwytami ułatwiającymi ich obsługę w rękawicach.

Od strony pleców znajduje się miękka, wyprofilowana wyściółka z pianki EVA pokryta oddychającą, zapewniającą wysoki komfort użytkowania, siatką. Pod nią umieszczono zamykany na rzep Velcro przedział na worek hydracyjny. Wygodne, regulowane szelki mają pionowe taśmy montażowe, po jednym D-Ringu do mocowania dodatkowego ekwipunku, a także pas biodrowy z możliwością demontażu. Na bokach oraz spodzie plecaka znajdują się ułatwiające pakowanie troki kompresyjne wyposażone w kompozytowe klamry. Na bokach, pod wycinanymi montażami, umieszczone są również dwie wąskie, podłużne kieszenie. W górnej części znajduje się solidny uchwyt transportowy.

Dane techniczne

  • Materiał: poliester, PVC, pianka EVA
  • Pojemność: ok. 20 l
  • Wymiary: 42 x 20 x 25 cm
  • Waga: 1095 g
  • Kolor: Black
  • Producent: Mil-Tec, Niemcy

Opinie klientów

Napisz swoją opinię

Plecak Laser Cut Assault Small Mil-Tec 20l Czarny

Plecak Laser Cut Assault Small Mil-Tec 20l Czarny

Pytanie o produkt

Nie wymaga rejestracji

Jeśli nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie, skorzystaj z formularza.

opcjonalnie
*Wymagany by uzyskać powiadomienie o odpowiedzi

30 innych produktów w tej samej kategorii: